Reklama
Bonusy k TV pořadu

Vyzkoušeli jsme, jak se dá auto změnit za pomoci virtuální reality. Funguje to!

Tohle je úlet jménem Wrapstyle, aneb kterak si šikovné české ručičky podmanily svět

Přijde vám barva vašeho auta jako naprostý nůďo? Zároveň se strachujete, že by se případná změna nemusela povést? Našli jsme řešení. Prohlédněte si ho za pomoci virtuální reality v desítkách budoucích možných podob. A rozhodně nečekejte usedlé vzorníky a kolekce prodejců aut. Tohle je úlet jménem Wrapstyle!

Od manažera k dobrodruhovi

Na počátku všeho byla Toyota Land Cruiser 150, nudně černá jak saze od komína. Její život v příštích měsících má ale připomínat život dobrodruha. Vyrazí přes Ukrajinu, Moldávii do Gruzie, Ázerbájdžánu, Kazachstánu a Kyrgyzstánu. Uznejte, že by jí spíš slušelo strniště nedbalého elegána, než aby byla metrosexuálně vyholená!
Neváhám ani minutu a volám do Zlína designového gurua Martina Turečka. Krátce mu popíšu, co potřebuju, a poté se začnou dít věci.
Reklama

Od této chvíle jen 3D brýle!

Chcete polepit auto? Pak bývá zvykem, že člověk dostane grafický návrh. Lepší nebo horší, ale jen návrh. V pouhých dvou rozměrech.
Wrapstyle parta ovšem pokročila o level dál. Nasadí vám na kedlubnu 3D brýle, a auto se rázem ocitá ve 3D, kde si ho obejdete ze všech stran.

To je jízda! Od 3D rovnou na nudapláž!

Uznejte, že tohle není žádný turek, ale precizní designový kapučíno, nad kterým se mi okamžitě začaly sbíhat sliny. Neváhám ani vteřinu. Je vybráno. Nechávám pohřební Toyotu stát u kluků, kteří se zároveň pokusí trhnout rekord v čase polepu. Mám přijít ráno v 8:00.  
Jsem tam včas, navíc po dobré snídani. U dveří mi ale upadne kelímek s kafem. Zírám na striptérsky odhalený Land Cruiser. Toyota ze sebe odhodila všechno, co mohla!

Japonec musí donaha

Dozvídám se, že kvůli správnému a kvalitnímu polepu klik, dveří a prostoru pod nimi se u Japonců musí odstrojit vnitřní tapecírung auta. Dolů šly i nášlapy a přední maska. Rozhodně jsem nečekal tak náročnou operaci.
Napadá mě, že auta, stejně jako ženy, kvůli vzhledu, musí leccos vytrpět. Tak holka vydrž, už se rozbalují tvé polepové silikony.

Ti nejlepší z celé republiky

První fólie se Toyoty Land Cruiser dotkla někdy kolem 9:30. Pak nastala designová bouře, kterou přerušila jen dovezená pizza. Proměna z úřední toyotí nudy na landcruiseřího dobrodruha trvala ani ne 4 a půl hodiny. Pak následovala loga sponzorů a partnerů.
Nejšikovnějších 8 lidí z téhle branže mi na vlastní oči ukázalo, jak se to dělá! Výsledek stojí za to!
Reklama

Chtěli byste stejný design auta jako já?

To není jen tak do větru vykřiknutá věta, ale holý fakt a realita. Další z aktivit Wrapstyle se jmenuje wrapstock.com. Jde doslova a do písmene o designový sklad, kde si můžete prohlédnout a vybrat desítky vzhledů své káry. Mimochodem i té mé. Můžete si design stáhnout a následně oslovit nějaký polepáře (ideálně Wrapstyle), ať vám auto promění.

Nejnovější trendy v polepování

Ochrana laku karoserie. I to je jeden z důvodů, proč majitelé ordinují svým miláčkům celopolep. Velmi populární je aktuálně ultra čirá uretanová fólie OpticShield™, která ochrání lak vozu před odletujícími kamínky, větvemi či drobnou kolizí na parkovišti, přitom pod ní máte původní barvu laku. Jde spolu s nákupem designu auta na webovém shopu o nejnovější trendy v polepování.

Hotovo - vyrážím!

Polep auta - člověk by řekl fólie, lepidlo, stěrky, a že k tomu stačí nějaká obyčejná garáž. Chyba lávky. Poslední případ celopolepu mě přesvědčil, že jde o progresivní odvětví, co má díky šikovnosti českých a moravských ručiček ve světě hodně našlápnuto.
Co dodat na závěr, Fotr vyráží na trip!

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Jak fotr autem pronásledoval Harryho Pottera, a nakonec se málem srazili u mostu

Skotská jezera, krajina a hlavně stará železnice se staly pro filmaře kouzelnické série domovem
12.09.2023 20:45
|
0

Skandál u jezera Loch Ness a naštvaní golfisté. Fotr na tripu to tentokrát fakt přehnal

Neocenitelné rady pro každého kempaře a turistu, jak se nenápadně a levně pohybovat ve Skotsku
06.09.2023 16:03
|
0
Reklama

Fotr na Tripu: "Chčije a chčije!" Podle mě musel být děda Komárek autem někdy ve Skotsku

U nás vedro 35 a mouchy padají v letu. Ve Skotsku, ve stejný čas, potřebuješ svetr a tři pláštěnky
30.08.2023 16:45
|
0

Dva dospělí, dvě děti a 100 dní v africké divočině. Ujeli jsme 15 tisíc kilometrů s minikaravanem

Po tak dlouhé cestě severní Afrikou známe tenhle karavan jako své boty. Našlo se i pár problémů
20.10.2022 17:31
|
5
Reklama
Fotr na tripu